Zatrzymaj walec neomarksizmu jadący na polską edukację! Potrzebne Twoje zaangażowanie!!!

PODZIEL SIĘ INFORMACJĄ

🆘️ Ten przekaz jest najważniejszy spośród wszystkich, które do WAS kierujemy – TYLKO do 19 lutego 2024 roku do godziny 24:00 możemy wszyscy (rodzice, uczniowie, nauczyciele i inni) wysyłać nasze opinie dotyczące podstawy programowej.

🆘️ MEN ogłosiło prekonsultacje 12 lutego 2024 roku i opublikowało spakowany plik z kilkunastoma dokumentami zawierającymi zmiany w podstawach programowych wiodących przedmiotów – możesz to sprawdzić pod linkiem numer 1 w komentarzu.

👉 ZAWALCZ O NASZE DZIECI. Gorąca prośba – zrób to TERAZ bo nie ma czasu. Koniecznie prześlij ten post/info dalej – udostępnij też to na grupach roboczych.

‼️ WALCZYMY O PRZYSZŁOŚĆ NASZYCH DZIECI I WNUKÓW! WALCZYMY O NASZĄ TOŻSAMOŚĆ NARODOWĄ!

‼️ Lewica 🏳️‍🌈 chce totalnie pozbawiać nas tożsamości chrześcijańskiej, narodowej, cech patriotyzmu oraz wymazać z naszych szkół najważniejsze bitwy i heroizm Polaków.

‼️ Ministerstwo Edukacji Narodowej kierowane przez lewicującą Panią minister w drastyczny sposób chce ograniczyć listę lektur obowiązkowych oraz zmienić podstawę programową polskich szkół.

✅️ Tylko razem możemy zatrzymać to szaleństwo. Co możesz zrobić?

1️⃣ Wejdź na stronę pod linkiem numer 2 w komentarzu.

2️⃣ Kliknij na czwarty (ostatni) przycisk po prawej: „Formularz do zgłaszania uwag odnośnie do proponowanych zmian podstawy programowej”.

3️⃣ Wypełnij i wyślij formularz do MEN. Żeby było Ci łatwiej, możesz skorzystać z gotowych tekstów, które zostały dla Ciebie przygotowane pod linkiem numer 3.

👉 UWAGA – możesz wysłać nieograniczoną ilość opinii do planowanych zmian. Możesz dodać opinię do każdego przedmiotu odrębnie.

🇵🇱 To walka o przyszłość Narodu Polskiego‼️

🆘️ PS. A jeśli masz możliwość, to bądź osobiście na Komisja Edukacji, Nauki i Młodzieży w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej we wtorek, 20 lutego 2024 roku o godzinie 17:00 (sala nr 312, bud. U, ul. Wiejska, Warszawa), aby uczestniczyć w posiedzeniu dotyczącym: „Przedstawienie informacji przez Panią Barbarę Nowacką Minister Edukacji w sprawie zapowiedzi likwidacji prac domowych dla uczniów.”

ℹ️ Jeśli uważasz, że to co robimy ma sens, to możesz wspierać codzienne działania Fundacji Polskie Veto na kilka sposobów – szczegóły w zakładce WSPARCIE.

Poniżej materiał z live, na którym omówiliśmy temat:

poniżej strona, na której znajdują się pliki i instrukcje:

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera, aby być zawsze na bieżąco z naszymi wiadomościami!

Przeczytaj naszą politykę prywatności w celu zaznajomienia się z Twoimi prawami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *