Wsparcie

Fundacja Polskie VETO powstała z początkiem 2021 roku i dała się poznać akcją #OtwieraMY, gdzie pomagaliśmy przedsiębiorcom normalnie funkcjonować w oparach pandemicznych absurdów. Inicjatorem akcji #OtwieraMY było Góralskie VETO z Sebastianem Pitoniem na czele. Dzięki tej akcji firmy, głownie gastronomicznych, mogło normalnie funkcjonować pomimo bezprawnego zakazu. Dzięki naszej pomocy oraz współpracy z prawnikami Kongresu Polskiego Biznesu WYGRALIŚMY ponad 300 spraw do 0 z sanepidami – sprawy oczywiście dotyczyły nielegalnie nakładanych kar i bezprawnych kontroli.

Nasza działalność dąży do zrzeszenia uświadomionej w tej kwestii społeczności oraz wspierania wszystkich organizacji mających podobne założenia, aby jak najszybciej powrócić do respektowania praw każdego człowieka w Polsce.

Skupiamy się na udzielaniu pomocy poszkodowanym, rozliczeniu krzywd i propagowaniu poszanowania wolności indywidualnej, godności, prywatności, swobody przedsiębiorczości i wszelkich form aktywności ludzkiej.

We wrześniu 2021 Fundacji, a konkretnie jej prezesowi Adamowi Kani, zostało zaproponowane koordynowanie nowo powstającego projektu Norymberga 2.0, w którym to podmiotem logistycznym i organizacyjnym jest właśnie Fundacja Polskie VETO.

Fundacja Polskie VETO powstała, aby poprzez zorganizowane działanie, skutecznie reagować na bezprawne ograniczanie swobód obywatelskich pod fałszywymi pretekstami zapewnienia bezpieczeństwa.

Jeśli uważasz, że to co robimy ma sens, to możesz wspierać codzienne działania Fundacji Polskie Veto na kilka sposobów:

➡️ przelew na konto bankowe na numer (mBank): 88 1140 2004 0000 3202 8223 9678, tytuł przelewu: „darowizna na cele statutowe”,

➡️ zasilenie zrzutki pod linkiem https://pomagm.pl/PolskieVeto,

➡️ wpłata w dowolnej walucie przez PayPal pod linkiem: www.paypal.me/PolskieVeto,

➡️ wpłata BLIKiem na numer telefonu fundacji: (+48) 782055515,

➡️ robiąc zakupy online (do dyspozycji ponad 1600 sklepów), wystarczy skorzystać z portalu www.FaniMani.pl/PolskieVeto.

Dziękujemy za każde Wasze wsparcie‼️‼️‼️

#DziękujeMY

Wesprzyj poprzez portal Pomagam.pl

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera, aby być zawsze na bieżąco z naszymi wiadomościami!

Przeczytaj naszą politykę prywatności w celu zaznajomienia się z Twoimi prawami.