Świętując Dzień Dziecka nie zapominajmy o…

PODZIEL SIĘ INFORMACJĄ

❤️ Świętując Dzień Dziecka nie zapominajmy o tych dzieciach, które szczególnie potrzebują naszej pomocy – przypominamy sprawę 12-letniego Olka Suleja, który od półtora roku przebywa w Domy Dzieci w Pęcherach, za to, że nie chce być z ojcem pedofilem…

🆘️ //”Bardzo proszę, niech mnie Pan stąd zabierze i pomoże mi wrócić do Mamy” – napisał 11-letni Olek w liście do posła na Sejm RP Grzegorza Brauna. – „Ja chcę tylko wrócić do Mamy, nie marzę już o niczym innym”. Z treści dokumentu wynika, że mały chłopiec jest szykanowany i prześladowany psychicznie przez pracowników domu dziecka w podwarszawskich Pęcherach, którzy – według niego – mszczą się na nim za to, że jego matka robi wszystko, co można, aby syn wrócił do domu.// – czytamy w artykule autorstwa Leszek Szymowski – dziennikarz śledczy na łamach Tygodnik ANGORA, numer 31 (31 VII 2022) – całość tekstu dołączona do postu.

👉 Nasza Fundacja od kilku miesięcy intensywnie uczestniczy w pomocy Olkowi, jego mamie i babci, aby wyciągnąć chłopca z tego aresztu. Jeśli chciałbyś się przyczynić do skuteczniejszego naszego działania, wesprzyj proszę nasze działania prawne poprzez wsparcie finansowe – link do zrzutki w komentarzu.

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera, aby być zawsze na bieżąco z naszymi wiadomościami!

Przeczytaj naszą politykę prywatności w celu zaznajomienia się z Twoimi prawami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *