Produkcja filmu dokumentalnego „Exit WHO?”

PODZIEL SIĘ INFORMACJĄ

✅ Produkcja filmu dokumentalnego „Exit WHO?” będzie ukazywała postępujące procesy zmierzające do dyktatury WHO nad państwami członkowskimi oraz reakcji niektórych świadomych środowisk w różnych państwach.

✅ Film będzie zawierał już nagrane materiały filmowe (dotąd nigdy nie publikowane) z śp. doktorem Zbigniewem Hałatem, z którym przeprowadzaliśmy rozmowę na temat WHO w roku 2022, na miesiąc przed jego odejściem. Planujemy również filmować protesty przeciwko WHO i rozmowy z ludźmi, którzy walczą z reżimem narzucanym przez Światową Organizację Zdrowia. W filmie porozmawiamy z ministrami zdrowia krajów, które zdecydowały się już opuścić tę organizację.

✅ Im więcej funduszy nazbieramy, tym więcej będziemy mogli sfilmować. Fundusze pozwolą opłacić koszty: ekipy technicznej realizatorów, operatorów kamery, dźwiękowca, montażysty, tłumacza, sprzętu kamerowego, montażowego i transportu.

✅ Produkcją filmową zajmuje się Fundacja OUTBOX na czele z prezes zarządu Magdą Sztompką, która jednocześnie jest wybitną reżyserką, scenarzystką oraz producentką filmową.

✅ Materiały filmowy ukaże się także w formie książki, której produkcją zajmuje się Fundacja Polskie Veto w ramach Wydawnictwa Polskie Veto, na czele z prezesem zarządu Adamem Kanią.

▶️ Możliwość zostać Patronem lub Meenasem tej produkcji – szczegóły pod linkiem: www.zrzutka.pl/z/exitWHO

▶️ Możesz też dokonać wpłaty bezpośrednio na konto Fundacji Outbox z dopiskiem „Darowizna” – numer konta: 82 2530 0008 2090 1073 1822 0001 (SWIFT: NESBPLPW).

Dziękujemy za wszystkie wpłaty!

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera, aby być zawsze na bieżąco z naszymi wiadomościami!

Przeczytaj naszą politykę prywatności w celu zaznajomienia się z Twoimi prawami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *