Poznań broniMY lekarzy niezależnych

PODZIEL SIĘ INFORMACJĄ

17 marca 2023 roku – wszyscy do Poznania‼️

Fundacja Polskie Veto też tam będzie 💪

✅️ O godzinie 10:30 konferencja prasowa przez Wielkopolską Izbą Lekarską.

✅️ O godzinie 11:00 rusza proces lekarzy.

✅️ O godzinie 17:00 Marsz o Wolność ulicami Poznania.

🆘️ Lekarze sądzeni za prawdę!

➡️ Naczelna Izba Lekarska chce ukarać za poglądy 114 lekarzy, w tym doktorów i profesorów, urządzając im zbiorowe, pokazowe procesy w Poznaniu, Gdańsku i we Wrocławiu.

➡️ Pierwsza sprawa przeciwko 19 lekarzom odbędzie się w piętek 17 marca 2023 roku w Poznaniu w Wielkopolskiej Izbie Lekarskiej przy ul. Szyperskiej 15 od godziny 11:00.

🆘️ Za co mają być sądzeni?

➡️ Przedewszystkim sądzeni są za poparcie listu otwartego polskich lekarzy, naukowców i pracowników służby zdrowia do polskich władz oraz mediów oraz za poparcie apelu naukowców i lekarzy w sprawie 💉 na C 1 9.

✳️ Lista pierwszych 19 lekarzy, którzy mają stanąć przed sądem lekarskim w Poznaniu to:

0️⃣1️⃣ dr Katarzyna Bross Walderdorff,

0️⃣2️⃣ lek. Aneta Borczyk Kotwas,

0️⃣3️⃣ lek Izabela Kaczmarek Matyszczyk,

0️⃣4️⃣ dr hab. Dorota Sienkiewicz,

0️⃣5️⃣ lek. Wojciech Węglarz,

0️⃣6️⃣ lek. Tomasz Dmochowski,

0️⃣7️⃣ lek. Ewelina Gierszewska,

0️⃣8️⃣ prof. dr hab. n. med. Krystyna Opałko,

0️⃣9️⃣ lek. Paweł Basiukiewicz,

1️⃣0️⃣ dr. n. med. Maciej Bierwagen,

1️⃣1️⃣ dr. n. med. Katarzyna Landa,

1️⃣2️⃣ lek. Grzegorz Klasa,

1️⃣3️⃣ dr. n. med. Zbigniew Martyka,

1️⃣4️⃣ prof. dr hab n.med. Ryszard Rutkowski,

1️⃣5️⃣ prof. zw. dr hab n. med. Maria Sobaniec Łotowska,

1️⃣6️⃣ dr hab n. med. Joanna Łotowska,

1️⃣7️⃣ lek. Dorota Mieszczek Woszczyna,

1️⃣8️⃣ lek. Anna Prześlica Martynowska,

1️⃣9️⃣ lek. Jolanta Biel – Gruszczyńska.

🆘️ Naczelny Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej Grzegorz Wrona zarzuca lekarzom publiczne rozpowszechnianie informacji niezgodnych z aktualną wiedzą medyczną i propagowanie postaw antyzdrowotnych oraz działanie na szkodę pacjentów i całego społeczeństwa, poprzez podpisanie wyżej wymienionych listów i apeli.

✅️ Organizacje społeczne i wdzięczni pacjenci wyrażają swój sprzeciw wobec takiego traktowania i będą wspierać dobrych lekarzy swoją obecnością pod Wielkopolska Izba Lekarska.

✅️ O godzinie 17:00 w tym samym miejscu rozpocznie się Marsz o Wolność, który przejdzie ulicami Poznania.

Bronimy dobrych lekarzy‼️‼️‼️

ℹ️ Jeśli uważasz, że to co robimy ma sens, to możesz wspierać codzienne działania Fundacji Polskie Veto na kilka sposobów – szczegóły w komentarzu.

Część 1

Poznań – bronimy szlachetnych lekarzy‼️‼️‼️ ✅️ O godzinie 10:30 konferencja prasowa przez Wielkopolską Izbą Lekarską. ✅️ O godzinie 11:00 rusza proces lekarzy. ✅️ O godzinie 17:00 Marsz o Wolność ulicami Poznania. 🆘️ Lekarze sądzeni za prawdę! ➡️ Naczelna Izba Lekarska chce ukarać za poglądy 114 lekarzy, w tym doktorów i profesorów, urządzając im zbiorowe, pokazowe procesy w Poznaniu, Gdańsku i we Wrocławiu. ➡️ Pierwsza sprawa przeciwko 19 lekarzom odbędzie się w piętek 17 marca 2023 roku w Poznaniu w Wielkopolskiej Izbie Lekarskiej przy ul. Szyperskiej 15 od godziny 11:00. 🆘️ Za co mają być sądzeni? ➡️ Przedewszystkim sądzeni są za poparcie listu otwartego polskich lekarzy, naukowców i pracowników służby zdrowia do polskich władz oraz mediów oraz za poparcie apelu naukowców i lekarzy w sprawie 💉 na C 1 9. ✳️ Lista pierwszych 19 lekarzy, którzy mają stanąć przed sądem lekarskim w Poznaniu to: 0️⃣1️⃣ dr Katarzyna Bross Walderdorff, 0️⃣2️⃣ lek. Aneta Borczyk Kotwas, 0️⃣3️⃣ lek Izabela Kaczmarek Matyszczyk, 0️⃣4️⃣ dr hab. Dorota Sienkiewicz, 0️⃣5️⃣ lek. Wojciech Węglarz, 0️⃣6️⃣ lek. Tomasz Dmochowski, 0️⃣7️⃣ lek. Ewelina Gierszewska, 0️⃣8️⃣ prof. dr hab. n. med. Krystyna Opałko, 0️⃣9️⃣ lek. Paweł Basiukiewicz, 1️⃣0️⃣ dr. n. med. Maciej Bierwagen, 1️⃣1️⃣ dr. n. med. Katarzyna Landa, 1️⃣2️⃣ lek. Grzegorz Klasa, 1️⃣3️⃣ dr. n. med. Zbigniew Martyka, 1️⃣4️⃣ prof. dr hab n.med. Ryszard Rutkowski, 1️⃣5️⃣ prof. zw. dr hab n. med. Maria Sobaniec Łotowska, 1️⃣6️⃣ dr hab n. med. Joanna Łotowska, 1️⃣7️⃣ lek. Dorota Mieszczek Woszczyna, 1️⃣8️⃣ lek. Anna Prześlica Martynowska, 1️⃣9️⃣ lek. Jolanta Biel – Gruszczyńska. 🆘️ Naczelny Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej Grzegorz Wrona zarzuca lekarzom publiczne rozpowszechnianie informacji niezgodnych z aktualną wiedzą medyczną i propagowanie postaw antyzdrowotnych oraz działanie na szkodę pacjentów i całego społeczeństwa, poprzez podpisanie wyżej wymienionych listów i apeli. ✅️ Organizacje społeczne i wdzięczni pacjenci wyrażają swój sprzeciw wobec takiego traktowania i będą wspierać dobrych lekarzy swoją obecnością pod Wielkopolska Izba Lekarska. ✅️ O godzinie 17:00 w tym samym miejscu rozpocznie się Marsz o Wolność, który przejdzie ulicami Poznania. Bronimy dobrych lekarzy‼️‼️‼️ ℹ️ Jeśli uważasz, że to co robimy ma sens, to możesz wspierać codzienne działania Fundacji Polskie Veto na kilka sposobów – szczegóły w komentarzu.

Opublikowany przez Polskie Veto Piątek, 17 marca 2023

Część 2

Cześć 2, Poznań – bronimy szlachetnych lekarzy‼️‼️‼️ 🆘️ Lekarze sądzeni za prawdę! ➡️ Naczelna Izba Lekarska chce ukarać za poglądy 114 lekarzy, w tym doktorów i profesorów, urządzając im zbiorowe, pokazowe procesy w Poznaniu, Gdańsku i we Wrocławiu. ➡️ Pierwsza sprawa przeciwko 19 lekarzom odbędzie się w piętek 17 marca 2023 roku w Poznaniu w Wielkopolskiej Izbie Lekarskiej przy ul. Szyperskiej 15 od godziny 11:00. 🆘️ Za co mają być sądzeni? ➡️ Przedewszystkim sądzeni są za poparcie listu otwartego polskich lekarzy, naukowców i pracowników służby zdrowia do polskich władz oraz mediów oraz za poparcie apelu naukowców i lekarzy w sprawie 💉 na C 1 9. ✳️ Lista pierwszych 19 lekarzy, którzy mają stanąć przed sądem lekarskim w Poznaniu to: 0️⃣1️⃣ dr Katarzyna Bross Walderdorff, 0️⃣2️⃣ lek. Aneta Borczyk Kotwas, 0️⃣3️⃣ lek Izabela Kaczmarek Matyszczyk, 0️⃣4️⃣ dr hab. Dorota Sienkiewicz, 0️⃣5️⃣ lek. Wojciech Węglarz, 0️⃣6️⃣ lek. Tomasz Dmochowski, 0️⃣7️⃣ lek. Ewelina Gierszewska, 0️⃣8️⃣ prof. dr hab. n. med. Krystyna Opałko, 0️⃣9️⃣ lek. Paweł Basiukiewicz, 1️⃣0️⃣ dr. n. med. Maciej Bierwagen, 1️⃣1️⃣ dr. n. med. Katarzyna Landa, 1️⃣2️⃣ lek. Grzegorz Klasa, 1️⃣3️⃣ dr. n. med. Zbigniew Martyka, 1️⃣4️⃣ prof. dr hab n.med. Ryszard Rutkowski, 1️⃣5️⃣ prof. zw. dr hab n. med. Maria Sobaniec Łotowska, 1️⃣6️⃣ dr hab n. med. Joanna Łotowska, 1️⃣7️⃣ lek. Dorota Mieszczek Woszczyna, 1️⃣8️⃣ lek. Anna Prześlica Martynowska, 1️⃣9️⃣ lek. Jolanta Biel – Gruszczyńska. 🆘️ Naczelny Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej Grzegorz Wrona zarzuca lekarzom publiczne rozpowszechnianie informacji niezgodnych z aktualną wiedzą medyczną i propagowanie postaw antyzdrowotnych oraz działanie na szkodę pacjentów i całego społeczeństwa, poprzez podpisanie wyżej wymienionych listów i apeli. ✅️ Organizacje społeczne i wdzięczni pacjenci wyrażają swój sprzeciw wobec takiego traktowania i będą wspierać dobrych lekarzy swoją obecnością pod Wielkopolska Izba Lekarska. Bronimy dobrych lekarzy‼️‼️‼️ ℹ️ Jeśli uważasz, że to co robimy ma sens, to możesz wspierać codzienne działania Fundacji Polskie Veto na kilka sposobów – szczegóły w komentarzu.

Opublikowany przez Polskie Veto Piątek, 17 marca 2023

Marsz o Wolność! Poznań.

Marsz o Wolność! Poznań. Bronimy szlachetnych lekarzy‼️‼️‼️ 🆘️ Za co lekarze są szykanowani⁉️ ➡️ Przedewszystkim sądzeni są za poparcie listu otwartego polskich lekarzy, naukowców i pracowników służby zdrowia do polskich władz oraz mediów oraz za poparcie apelu naukowców i lekarzy w sprawie 💉 na C 1 9. ✅️ Organizacje społeczne i wdzięczni pacjenci wyrażają swój sprzeciw wobec takiego traktowania i wspierają dobrych lekarzy swoją obecnością na Marszu o Wolność‼️‼️‼️ Bronimy dobrych lekarzy‼️‼️‼️ ℹ️ Jeśli uważasz, że to co robimy ma sens, to możesz wspierać codzienne działania Fundacji Polskie Veto na kilka sposobów – szczegóły w komentarzu.

Opublikowany przez Polskie Veto Piątek, 17 marca 2023

Wypowiedź Adam Kania, prezesa Fundacji na początku marszu.

Poznań, 17 marca 2023 roku.

Bronimy szlachetnych lekarzy‼️‼️‼️

🆘️ Za co lekarze są szykanowani⁉️

➡️ Przede wszystkim sądzeni są za poparcie listu otwartego polskich lekarzy, naukowców i pracowników służby zdrowia do polskich władz oraz mediów oraz za poparcie apelu naukowców i lekarzy w sprawie 💉 na C 1 9.

✅️ Organizacje społeczne i wdzięczni pacjenci wyrażają swój sprzeciw wobec takiego traktowania i wspierają dobrych lekarzy swoją obecnością na Marszu o Wolność‼️‼️‼️

Bronimy dobrych lekarzy‼️‼️‼️

ℹ️ Jeśli uważasz, że to co robimy ma sens, to możesz wspierać codzienne działania Fundacji Polskie Veto na kilka sposobów – szczegóły w komentarzu.

Prezes Fundacji Polskie Veto, Adam Kania wypowiada się na Marszu o Wolność w Poznaniu.

Marsz o Wolność! Wypowiedź Adam Kania, prezesa Fundacji na początku marszu. Poznań, 17 marca 2023 roku. Bronimy szlachetnych lekarzy‼️‼️‼️ 🆘️ Za co lekarze są szykanowani⁉️ ➡️ Przede wszystkim sądzeni są za poparcie listu otwartego polskich lekarzy, naukowców i pracowników służby zdrowia do polskich władz oraz mediów oraz za poparcie apelu naukowców i lekarzy w sprawie 💉 na C 1 9. ✅️ Organizacje społeczne i wdzięczni pacjenci wyrażają swój sprzeciw wobec takiego traktowania i wspierają dobrych lekarzy swoją obecnością na Marszu o Wolność‼️‼️‼️ Bronimy dobrych lekarzy‼️‼️‼️ ℹ️ Jeśli uważasz, że to co robimy ma sens, to możesz wspierać codzienne działania Fundacji Polskie Veto na kilka sposobów – szczegóły w komentarzu.

Opublikowany przez Polskie Veto Poniedziałek, 20 marca 2023

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera, aby być zawsze na bieżąco z naszymi wiadomościami!

Przeczytaj naszą politykę prywatności w celu zaznajomienia się z Twoimi prawami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *