„PiS, PO – jedno zło”-pozycja wydawnicza.

PODZIEL SIĘ INFORMACJĄ

W tych nowych dziwnych powyborczych okolicznościach nasza pozycja wydawnicza „PiS, PO – jedno zło” nabiera wyjątkowego znaczenia. Dlatego przedłużamy dla Was możliwość prapremierowego zakupu książki wraz z autografem autora. 👉 Link do możliwości zakupu tutaj

▶ O czym jest ta książka? Niech najlepszą jej zapowiedzią będą fragmenty przedmowy przygotowane przez znanych Wam społeczników:

▶Grzegorz Płaczek – Kobiór, Fundacja Nowe Spektrum:

„(…) Rząd jak kradł, tak nadal kraść będzie, a politycy, którzy tworzą na co dzień teatr nienawiści, w kuluarach sejmowych ściskają sobie dłonie. Układ trwa. Niech ta książka i praca, którą wykonał autor będzie nadzieją, że… jeszcze Polska nie zginęła i to my – naród możemy nadal decydować, kto będzie budować przyszłość kolejnych pokoleń. Ta książka to odważna próba opisania politycznego obłędu (…)”

▶Adam Kania, Fundacja Polskie Veto:

„(…) „Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów” – powiedział podobno Albert Einstein. Jeśli chcemy innej, lepszej Polski, to Polacy w końcu powinni obudzić się z tego POPiSowego matrixa i wysłać obu Panów (Kaczyńskiego i Tuska) do Ciechocinka. Musimy przestać wierzyć w odgrywany teatrzyk dla Goi. Jestem przekonany, że niniejsza książka pomoże zrozumieć, czym jest ten duopol polityczny i jaką krzywdę wyrządza nam wszystkim (…)”

▶ O autorze:

Piotr Daniel Markowicz urodzony w roku wprowadzenia w Polsce stanu wojennego w wieku XX, w dniu i miesiącu rocznicy urodzenia generała Józefa Bema. Doktor nauk humanistycznych w dyscyplinie historia. Politolog ze specjalnością w marketingu politycznym oraz specjalnością w międzynarodowych stosunkach politycznych. Posiada doświadczenie zawodowe w prowadzeniu wykładów i ćwiczeń ze studentami zdobyte na uczelni wyższej. Pracę doktorską pod tytułem „Działania specjalne brytyjskiego Kierownictwa Operacji Specjalnych (SOE) i Biura Służb Strategicznych USA (OSS) w Indochinach w latach 1941 – 1945″ obronił na Uniwersytecie Zielonogórskim. Główne pola badawcze to: wywiad, kontrwywiad, siły operacji specjalnych; historia Polski, USA, Europy, Wietnamu, Laosu, Kambodży i Afganistanu. W kręgu zainteresowań naukowych znajduje się również prawo do posiadania broni oraz polityka.

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera, aby być zawsze na bieżąco z naszymi wiadomościami!

Przeczytaj naszą politykę prywatności w celu zaznajomienia się z Twoimi prawami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *