Ostatnia Norymberga 2.0 w tej kadencji Sejmu – składamy wnioski do Trybunału Stanu

PODZIEL SIĘ INFORMACJĄ

✅ Posiedzenie to odbędzie się 2 października 2023 roku o godzinie 12:00 na terenie Sejmu RP. Serdecznie zapraszamy medyków i prawników do udziału w tym posiedzeniu – chęć uczestnictwa należy zgłosić do 28 września 2023 roku na e-mail kontakt@norymberga2.pl.

✅ Z kolei dla darczyńcy, który wesprze nasz projekt najwyższa kwotą na zrzutce z nagrodą, zostanie zaproszony do osobistego udziału w posiedzeniu Poselskiej Komisji Śledczej na żywo. Szczegóły pod linkiem w komentarzu.

✅ Ta ostatnia w tej kadencji sejmu, a XV z kolei Poselska Komisja Śledcza Norymberga 2.0 w ramach Parlamentarnego Zespołu do spraw Nadużyć i Naruszeń Prawa w związku z COVID-19 będzie zwieńczeniem naszej ponad dwuletniej pracy. W ciągu tego czasu w naszym projekcie skupieni byliśmy na dwóch aspektach: pierwszy, to zbieranie dowodów na nadużycia i naruszenia prawa w czasie tak zwanej pandemii; drugi, to publiczne prezentowanie niektórych spraw na poziomie parlamentarnym. Od samego początku przyświecał nam cel, którym jest postawienie zbrodniarzy do odpowiedzialności za ponad 200 tysięcy „nadmiarowych” zgonów, a wiec za ludobójstwo – i to się właśnie dzieje. Na tym posiedzeniu będziemy prezentować wnioski do Trybunału Stanu w oparciu o nasze opracowania oraz na podstawie raportu Najwyższej Izby Kontroli z dnia 12 września 2023 roku (numer ewidencyjny: 72/2023/P/20/062/LKA).

Link do zrzutki z nagrodą: https://zrzutka.pl/r99eug/award/j5ryxg

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera, aby być zawsze na bieżąco z naszymi wiadomościami!

Przeczytaj naszą politykę prywatności w celu zaznajomienia się z Twoimi prawami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *