Media gadzinowe vs. rzeczywistość na przykładzie rybnickiej afery.

PODZIEL SIĘ INFORMACJĄ

Relacja ważnego społecznego tematu przez „media gadzinowe” kontra rzeczywistość…

✅️ Jako Fundacja wspieramy mieszkańców bloku przy ulicy Borki 37C w Rybniku – sprawa dotyczy piecyków gazowych, które jak się okazuje, nigdy nie powinny zawisnąć u lokatorów tego bloku. Na spotkaniu przedstawiciele ZGM’u przedstawili niekorzystne propozycje zamiany podgrzewaczy przepływowych gazowych na elektryczne, które zdaniem mieszkańców ani nie zaspokoją potrzeb rodzin z dziećmi na swobodne korzystanie z ciepłej wody, ani nie rozwiążą sprawy problemów z piecami gazowymi w kuchniach. A dodatkowo koszty użytkowania elektrycznych podgrzewaczy wody podniosą mieszkańcy przy niewielkim zwrocie z ZGM Rybnik. W wyniku naszej pracy interwencyjnej, z pomocą posła Grzegorz Braun, ujawniliśmy wiele nieprawidłowości w pracach związanych z przebudową tego budynku pięć lat temu, końcowego odbioru budynku, a także ujawniliśmy sprzeczne informacje zawarte w protokołach rocznych z wizyt kominiarskich.

✅️ Na konferencji prasowej zorganizowanej przez naszą Fundację pojawiło się między innymi Radio 90 – zobaczcie sami jak zrelacjonowali tę historię.

👉 Linki do naszej konferencji prasowej oraz do artykułu Radio 90 w komentarzu.

ℹ️ Jeśli uważasz, że to co robimy ma sens, to możesz wspierać codzienne działania Fundacji Polskie Veto na kilka sposobów –

Wsparcie – Fundacja POLSKIE VETO

Mieszkańcy bloku kontra ZGM w Rybniku. Czy zamontowane junkersy są wadliwe? – Radio 90

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera, aby być zawsze na bieżąco z naszymi wiadomościami!

Przeczytaj naszą politykę prywatności w celu zaznajomienia się z Twoimi prawami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *