Ludzie poszkodowani przez antypolską organizację #OMZRIK

PODZIEL SIĘ INFORMACJĄ

„Polskie organy ścigania oraz sądownictwo – silne wobec słabych, słabe wobec silnych”.

Sprawy karne z donosów Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Historia Natalii Ruś (#Najjjka) oraz Paweł Wyrzykowski wraz z omówieniem tematu przez Prezesa Fundacji Polskie Veto, Adam Kania.

Ludzie poszkodowani przez antypolską organizację #OMZRIK oraz polskie instytucje i państwowe służby proszeni są o zgłaszanie się po pomoc do Fundacji #PolskieVeto.

Serdeczna prośba o szerokie udostępnianie tej informacji. 🇵🇱❤🇵🇱

#Patrioci#Polacy#Polska#WspieraMY#WalczyMY💪

Aktualizacja: 25 kwietnia o 11:10  · Rybnik  · 

Konferencja prasowa w sprawie dalszych losów batalii sądowej Natalii Ruś Najjjka szykanowana przez Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych

🔔 Podsumowanie dnia – 14 kwietnia 2023 roku‼️

✅ 14 kwietnia 2023 roku o godzinie 12:30 obyła się konferencja prasowa w Sejm Rzeczypospolitej Polskiej na temat „Polskie organy ścigania oraz sądownictwo – silne wobec słabych, słabe wobec silnych. Przedstawilismy historie osób, które zostały postawione przed sąd za absurdalne zarzuty wygenerowane przez Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Konferencja prasowa obyła się na zaproszenie posła Grzegorz Braun (Konfederacja Korony Polskiej), poprowadził ją Paweł Wołoszczuk, a uczestniczyli w niej poszkodowani Natalia Ruś (influencerka Najjjka), Paweł Wyrzykowski oraz prezes Fundacji Polskie Veto, Adam Kania. Link do konferencji prasowej w komentarzu.

✅️ Z koleii o godzinie 17:00 mieliśmy przyjemność gościć w Telewizji wRealu24, gdzie na zaproszenie redaktora Pawła Zdziarskiego mogliśmy szerzej omówić patologię systemu sądowego oraz organów ścigania na przykładzie wyżej opisanego problemu. Program live dostępny jest na platformie BanBye – link bezpośrednio do nagrania dodajemy w komentarzu.

⏰️️ Delegacja trwała 14 godziny (od 8:30 do 22:30).

💰 Koszty, które poniosła Fundacja w związku z realizacją tego zadania:

➡️ Kilometrówka (724km): 832,60 PLN.

➡️ Opłata za parking: 37,50 PLN.

➡️ Dieta za delegację (2×45,00 PLN): 90,00 PLN.

💸 Suma: 960,10 PLN.

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera, aby być zawsze na bieżąco z naszymi wiadomościami!

Przeczytaj naszą politykę prywatności w celu zaznajomienia się z Twoimi prawami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *