Debata „Pomóżmy naszym dzieciom”

PODZIEL SIĘ INFORMACJĄ

➡️ Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w debacie „Pomóżmy naszym dzieciom”, podczas której poruszone zostaną tematy:
✅️ pandemii strachu i manipulacji,
✅️ kondycji psychofizycznej dzieci i młodzieży,
✅️ edukacji włączającej i płynących z niej zagrożeń.

➡️ Spotkanie odbędzie się w Gliwicach przy ul. ks. kard St. Wyszyńskiego 7/2. Sobota, 27 maja o godzinie 16:00. Wstęp wolny.

➡️ Organizatorem wydarzenia są: Sempel Fidelis RP, Pobudka – Klucz GliwiceStowarzyszenie Nauczycieli i Pracowników Oświaty „Nauczyciele dla Wolności”, Fundacja Polskie Veto.

#PolskieVETO#NauczycieleDlaWolności#Gliwice#Pobudka#Edukacja#Dzieci#Psychologia#Strach#Manipulacja#Kondycja#EdukacjaWłączająca#KoronaGliwice

➡️ Debata "Pomóżmy naszym dzieciom", podczas której poruszone zostaną tematy: ✅️ pandemii strachu i manipulacji, ✅️ kondycji psychofizycznej dzieci i młodzieży, ✅️ edukacji włączającej i płynących z niej zagrożeń. ➡️ Organizatorem wydarzenia są: Sempel Fidelis RP, Pobudka – Klucz Gliwice, Stowarzyszenie Nauczycieli i Pracowników Oświaty "Nauczyciele dla Wolności", Fundacja Polskie Veto. #PolskieVETO #NauczycieleDlaWolności #Gliwice #Pobudka #Edukacja #Dzieci #Psychologia #Strach #Manipulacja #Kondycja #EdukacjaWłączająca #KoronaGliwice

Opublikowany przez Polskie Veto Sobota, 27 maja 2023

Gliwice – po debacie pod tytułem "Pomóżmy naszym Dzieciom". Materiał przygotowany przez portal Czujny. ℹ️ Jeśli uważasz, że to co robimy ma sens, to możesz wspierać codzienne działania Fundacji Polskie Veto na kilka sposobów – szczegóły w komentarzu.

Opublikowany przez Polskie Veto Sobota, 27 maja 2023

🔔 Podsumowanie dnia – 27 maja 2023 roku‼️

✅ 27 maja 2023 roku o godzinie 16:00 w Gliwicach odbyła się debata „Pomóżmy naszym dzieciom”, podczas której poruszone zostały tematy takie jak pandemia strachu i manipulacji, kondycja psychofizyczna dzieci i młodzieży, edukacja włączającej i płynąca z niej zagrożenia. A o godzinie 19:00 podsumowaliśmy cale spotkanie wraz z redaktorem naczelnym Markiem Majchrem z portalu Czujny.

⏰️️ Delegacja trwała 6 godziny (14:00 do 20:00), a delegowany był nasz prezes fundacji Adam Kania.

💰 Koszty, które poniosła Fundacja w związku z realizacją tego zadania:
➡️ Kilometrówka (84km): 96,60 PLN.

💸 Suma: 96,60 PLN.

👉 Linki do wideorelacji z debaty oraz podsumowania debaty w komentarzu.

ℹ️ Jeśli uważasz, że to co robimy ma sens, to możesz wspierać codzienne działania Fundacji Polskie Veto na kilka sposobów – szczegóły w komentarzu. 

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera, aby być zawsze na bieżąco z naszymi wiadomościami!

Przeczytaj naszą politykę prywatności w celu zaznajomienia się z Twoimi prawami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *