Bitwa przegrana, ale wojna trwa nadal o Polskie Zasoby Naturalne!

PODZIEL SIĘ INFORMACJĄ

W dniu 17 sierpnia 2023 roku o godzinie 17:30:04 odbyła się targowica na Polsce i Polakach podczas głosowania numer 42 na 81. posiedzeniu Sejm Rzeczypospolitej Polskiej – globalistyczne żołdaki głosowały nad sprawozdaniem Komisji o uchwale Senatu w sprawie ustawy o zmianie ustawy – Prawo geologiczne i górnicze oraz niektórych innych ustaw (druki nr 3515 i 3532) – głosowanie nad wnioskiem o odrzucenie uchwały Senatu odrzucającej ustawę.

❌️ Głosowało – 447 posłów: Za – 227; Przeciw – 219; Wstrzymało się – 1; Nie głosowało – 13; przy większości bezwzględnej – 224.

❌️ Poniżej publikujemy listy imienne zdrajców. Sprawcie proszę, aby Ci którzy nie mają pojęcia, co się właśnie wydarzyło, dowiedzieli się o tym oraz o odpowiedzialnych za to „wybrańcach narodu”.

❌️ ŻADEN z nich nie jest godzien nigdy więcej zasiadać w polskim Sejmie.

❌️ Oddają naszą ziemię, niszczą nasze lasy i wywożą drewno za granicę, rozdają nasze dobra narodowe i naturalne, wody polskie zostały sprzedane spółce z Tel Awiwu, a teraz sprowadzają na nas bezpośrednie zagrożenie utraty życia i zdrowia oraz możliwość wyrzucania nas z naszych nieruchomości bez jakiegokolwiek odszkodowania.

❌️ Teraz ustawa trafi do Prezydenta RP Andrzej Duda – w najbliższym czasie przygotujemy Wam pismo, abyście mogli go zasypać korespondencją.

❌️ Jaką decyzję podejmie Pan Prezydent? Oczywiście pomimo tego ciosu nie składamy broni, bo my Polacy nigdy się nie poddajemy i zawsze ostatni schodzimy z placu boju 😊

✅️️ Mamy kilka pomysłów na szczeblu gminnym, jak zatrzymać ten koszmar, szczegóły całkiem niedługo 😉

✅️ Dziękuję za Wasze poświęcenie i waleczność, Jesteście najwspanialsi na świecie 😊

✅️ I OCZYWIŚCIE CZEKAMY NA NIEZWŁOCZNE ZŁOŻENIE PRZEZ 30 SENATORÓW WNIOSKU DO Trybunał Konstytucyjny O ZBADANIE zgodności tego badziewia z Konstytucją

Jeśli uważasz, że to co robimy ma sens, to możesz wspierać codzienne działania Fundacji Polskie Veto na kilka sposobów:

➡️ przelew na konto bankowe na numer (mBank): 88 1140 2004 0000 3202 8223 9678, tytuł przelewu: „darowizna na cele statutowe”,

➡️ zasilenie zrzutki pod linkiem https://zrzutka.pl/z/PolskieVeto,

➡️ wpłata w dowolnej walucie przez PayPal pod linkiem: www.paypal.me/PolskieVeto,

➡️ wpłata BLIKiem na numer telefonu fundacji: (+48) 782055515,

➡️ robiąc zakupy online (do dyspozycji ponad 1600 sklepów), wystarczy skorzystać z portalu www.FaniMani.pl/polskieveto/.

Dziękujemy za każde Wasze wsparcie!

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera, aby być zawsze na bieżąco z naszymi wiadomościami!

Przeczytaj naszą politykę prywatności w celu zaznajomienia się z Twoimi prawami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *