Sprawa za naklejkę „Wołyń pamiętamy”

PODZIEL SIĘ INFORMACJĄ

Podsumowanie dnia – 11 marca 2023 roku‼️

✅️ W dniu 11 marca 2023 Fundacja uczestniczyła poraz drugi w posiedzeniu dyscyplinarnym w sprawie studentki prawa na Wyższa Szkoła PRAWA, Pani Izabeli Kowalskiej, której grozi kara nagany za naklejkę noszoną na torebce „Wołyń pamiętamy” oraz przekreśloną flagę niebiesko-żółtą.

✅️ Było to trzecie i ostatnie posiedzenie Komisji Dyscyplinarnej – 14 marca o godzinie 13:00 nastąpi ogłoszenie wyroku. O wyniku tej bylwersujacej sprawy oczywiście Was poinformujemy.

✅️ W tej sprawie zaangażowane były:

➡️Adam Kania i Natalia Mehlich reprezentujacy Fundację Polskie Veto;

➡️ Udo Leibmann reprezentujący Międzynarodową Fundację Praw Człowieka United For Freedom Polska.

✅️ Sprawą żywo zainteresowany jest także poseł Grzegorz Braun, który przygotował i wysłał pisemną interwencję poselską na uczelnię oraz do Ministerstwo Edukacji i Nauki.

#WalczyMY i nie poddajemy się‼️

✅️ Delegacja dwóch osób trwała 9,5 godziny (od 10:00 do 19:30).

💰 Koszty, które poniosła Fundacja w związku z realizacją tego zadania:

➡️ Kilometrówka (342km): 393,30 PLN.

➡️ Koszt przejazdu autostradą A4: 7,80 PLN;

➡️ Dieta za delegację (2×22,50 PLN): 45,00 PLN.

💸 Suma: 446,10 PLN.

👉 Link do konferencji prasowej z dnia 18 marca 2023 roku z omówieniem tej sprawy w komentarzu.

ℹ️ Jeśli uważasz, że to co robimy ma sens, to możesz wspierać codzienne działania Fundacji Polskie Veto na kilka sposobów – szczegóły w komentarzu.

Konferencja prasowa po posiedzeniu dyscyplinarnym w sprawie studentki Izabeli Kowalskiej.

🆘️ Miasto Wrocław – konferencja prasowa i podsumowanie po drugim posiedzeniu dyscyplinarnym w sprawie studentki prawa na Wyższa Szkoła PRAWA, Pani Izabeli Kowalskiej, która jest szykanowana przez uczelnię za naklejkę noszoną na torebce "Wołyń pamiętamy" oraz przekreśloną flagę niebiesko-żółtą. 👉 W tej sprawie zaangażowane są: ➡️ Fundacja Polskie Veto, którą reprezentuję Adam Kania – dołączyła do posiedzeń dyscyplinarnych jako strona społeczna; ➡️ Międzynarodowa Fundacja Praw Człowieka United For Freedom Polska reprezentowana przez Udo Leibnann – dołączyła do posiedzeń jako strona społeczna; ➡️ Asystentka społeczna posła Grzegorza Brauna, Natalia Mehlich – także uczestniczyła w posiedzeniu; ➡️ Poseł Grzegorz Braun – przygotował i wysłał pisemną interwencję poselską (na odpowiedź jeszcze czekamy). 👉 Kolejna sprawa najprawdopodobniej za dwa tygodnie – także jako Fundacja Polskie Veto będziemy uczestniczyć w kolejnym odcinku tej farsy. ℹ️ Jeśli uważasz, że to co robimy ma sens, to możesz wspierać codzienne działania Fundacji Polskie Veto na kilka sposobów – szczegóły w komentarzu.

Opublikowany przez Polskie Veto Sobota, 18 lutego 2023

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera, aby być zawsze na bieżąco z naszymi wiadomościami!

Przeczytaj naszą politykę prywatności w celu zaznajomienia się z Twoimi prawami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *