Portal ROW z Rybnika pisze o interwencji posła Brauna

PODZIEL SIĘ INFORMACJĄ

🇵🇱 Lokalne media ROW.info.pl z Rybnik napisały o naszym uczestnictwie w konferencji prasowej w Sejm Rzeczypospolitej Polskiej na zaproszenie Posła Grzegorz Braun

#WalczyMY o równość prawa dla każdego‼️

➡️ Oto kilka cytatów z konferencji:

✳️Prokuratura oskarża, a sądy niestety skazują ludzi, którym zarzuca się czyny, których nie popełnili. W sposób absurdalny takie zarzuty formułuje na przykład Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych zarzucając na przykład cytowanie Biblii w odniesieniu do konfliktu rosyjsko-ukraińskiego – powiedział Adam Kania z Fundacji Polskie Veto.

✳️ Agresywna publicystyka Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych jest brana za poważny argument przez prokuraturę i sądy. I – jak widzimy – zapadają wyroki. I nie są to tylko kary finansowe, ale także kary ograniczenia, a nawet pozbawienia wolności – podkreślał poseł Grzegorz Braun. Zamyka się ludzi do więzienia za to, co powiedzieli. Bez wskazania pokrzywdzonych czy ofiar – dodał poseł Braun.

👉 Link do całego tekstu oraz do konferencji prasowej w komentarzy.

ℹ️ Jeśli uważasz, że to co robimy ma sens, to możesz wspierać codzienne działania Fundacji Polskie Veto na kilka sposobów – szczegóły w komentarzu.

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera, aby być zawsze na bieżąco z naszymi wiadomościami!

Przeczytaj naszą politykę prywatności w celu zaznajomienia się z Twoimi prawami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *