Czy Adam Niedzielski będzie siedział? Zależy to TYLKO od Ciebie!

Fundacja Polskie Veto w ramach projektu Norymberga 2.0 składa zawiadomienie do prokuratury przeciwko Adamowi Niedzielskiemu! Dołącz do postępowania jako osoba pokrzywdzona!
PODZIEL SIĘ INFORMACJĄ

Fundacja Polskie Veto w ramach projektu Norymberga 2.0 składa zawiadomienie do prokuratury przeciwko Adamowi Niedzielskiemu! Dołącz do postępowania jako osoba pokrzywdzona!

Wysoka liczba zgonów nadmiarowych (ponad 200 000) jest „spowodowana złym stanem zdrowia Polaków, a nie ograniczoną dostępnością pomocy lekarskiej w trakcie pandemii”. – W zestawieniu z danymi z krajów, których społeczeństwa bardziej dbają o zdrowie, wynika jasno, że problemem jest styl życia Polaków. Wpływ na nasze zdrowie ma przecież tryb życia, a także dieta i nałogi – stwierdził niegdyś Adam Niedzielski w telewizji Polsat.

My wiemy, że to jego wina!

Jeśli zostałeś w jakikolwiek sposób pokrzywdzony w czasie tak zwanej pandemii, na przykład zamknięto Cię na kwarantannie, nie wpuszczono do przychodni, lekarz domówił Ci leczenia, zamknęli Ci biznes lub ukarano Cię za prowadzenie biznesu, szkoła terroryzowała Twoje dziecko z powodu maseczki lub braku przyjętego eksperymentu medycznego, pracodawca Cię zwolnił bo nie poddałeś się sanitaryzmom, policja ukarała Cię mandatem za brak maseczki, nie mogłeś wejść do kościoła, nie wpuszczono Cię na koncert, straciłeś kogoś bliskiego bo nie doczekał się właściwego leczenia lub spotkało Cię cokolwiek, co naruszało Twoje podstawowe prawa, to jesteś we właściwym miejscu… Teraz możesz się przyczynić do tego, że Niedzielski będzie siedział – to trzy proste kroki:

  • Fundacja zainicjowała postępowanie w prokuraturze – zobacz zawiadomienie:
  • Ale TYLKO i WYŁĄCZNIE od Ciebie zależy, czy prokuratora zamiecie to pod dywan, czy doprowadzi do szczęśliwego końca – do posadzenia Niedzielskiego tam, gdzie jego miejsce. Dlatego pobierz i uzupełnij wzór zgłoszenia się jako świadek/pokrzywdzony i wyślij do Prokuratury Krajowej:
  • Przygotuj sobie materiały na przesłuchanie, a kiedy otrzymasz wezwanie udaj się na nie. W związku z stawiennictwem na przesłuchaniu należy Cię się zwrot kosztów dojazdu oraz ewentualnej nieobecności w pracy – udostępniamy Ci wniosek, który możesz złożyć:

Zobacz film instruktażowy:

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera, aby być zawsze na bieżąco z naszymi wiadomościami!

Przeczytaj naszą politykę prywatności w celu zaznajomienia się z Twoimi prawami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *