Akcja SANEPID+ czyli #RozliczaMY Sanepid w Polsce.

PODZIEL SIĘ INFORMACJĄ

 W dniu 8 września 2022 roku w całej Polsce odbyła się Akcja SANEPID+, która dotyczyła tematu: „Rozliczenie nadużyć Sanepidów w czasie pandemii w świetle orzecznictwa Wojewódzkich Sądów Administracyjnych oraz Naczelnego Sądu Administracyjnego. Rozliczenie akcji #OtwieraMY. Relacje z konferencji prasowych pod Wojewódzkimi Stacjami Sanitarno-Epidemiologicznymi”.

 To także doskonała okazja do zamknięcia jednego z etapów działalności Fundacji Polskie Veto w ramach akcji #OtwieraMY i jeszcze lepsza okazja do przyczynienia się, aby urzędnicy, którzy działali na podstawie bezprawnych rozporządzeń ponieśli konsekwencje, o co zatroszczy się projekt Norymberga 2.0.

 Ogólnopolska Akcja SANEPID+ to inicjatywa podjęta przez środowisko Konfederacja Korony Polskiej przy współpracy z Fundacją Polskie Veto oraz projektem Norymberga 2.0.

 Fundacja Polskie VETO do Akcji SANEPID+ przygotowała i wysłała zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa przez wielu urzędników na terenie wszystkich 16 województw. Także TY możesz dołączyć do sprawy w charakterze współzawiadamiającego oraz pokrzywdzonego.

DOŁĄCZ DO NAS, ABY ROZLICZYĆ TYCH URZĘDNIKÓW

Pobierz gotowe pismo/wniosek o dołączenie do postępowania jako osoba pokrzywdzona:

Instrukcja jak wypełnić pismo/wniosek, dostępna poniżej wraz z adresami prokuratur:

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera, aby być zawsze na bieżąco z naszymi wiadomościami!

Przeczytaj naszą politykę prywatności w celu zaznajomienia się z Twoimi prawami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *